قرارداد همکاری با رنو در مراحل نهایی کار است

[ad_1]

خبرگزاری آنا: معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کارهای حقوقی شرکتی که باید در قرارداد رنو به عنوان شریک تجاری منتقل شود، در حال انجام است و تقریبا همه مطالب مربوطه نهایی شده است.

 

 محسن صالحی نیا درخصوص آخرین وضعیت قرارداد با شرکت رنو، افزود: تاکنون قول های مختلف و متفاوتی از سوی مسئولان برای تحقق این قرارداد داده شده و امیدواریم به زودی شکل بگیرد.

وی در پاسخ به پرسشی درخصوص اینکه چالش اصلی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و رنو بر سر حفظ بازار ایران در معاملات است، ادامه داد: ارزش اقتصادی پیش بینی شده در قرارداد بر اساس دستکم ۶۰ هزار دستگاه خودرو است که به حداکثر ۱۲۰ هزار دستگاه ختم می شود که ارزش خوبی است.

صالحی نیا همچنین درباره قرارداد شرکت ماموت با شرکت فولکس واگن آلمان، خاطرنشان کرد: این قرارداد که برای تولید آماده شده، اواخر شهریورماه امضا می شود و باید زمینه های لازم را برای تولید خودرو آماده کنند.

براساس این گزارش ، فولکس واگن که سال گذشته به عنوان برترین تولیدکننده خودرویی جهان شناخته شده است، از طریق نماینده رسمی خود، شرکت ماموت خودرو در ایران آغاز به فعالیت کرد.

ماموت خودرو مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری فولکس ‌واگن در ایران را برعهده دارد. این شرکت از مردادماه با دو مدل از خودروهای پرفروش فولکس ‌واگن آغاز به کار می کند، سپس برای تامین نظر طیف وسیعی از سلایق مشتریان، به سراغ محصولات دیگر این برند آلمانی خواهد رفت.

به گفته «آندرس سانت ینسن» مدیر پروژه بازار ایران، با بازگشت فولکس واگن به ایران و ارایه آخرین مدل محصولات فولکس به مشتریان ایرانی، روابط بین المللی خود را بیشتر از قبل تقویت می کنیم.

صالحی نیا همچنین با اشاره به قرارداد منعقد شده بین کرمان موتور و شرکت هیوندای، بیان داشت: این قرارداد روی ۲ خودرو بسته شده که برای شروع کار، دستکم ۳۰ درصد از تولید خودروها داخلی سازی خواهد بود و در فاز بعدی تا پایان سال به ۴۰ درصد افزایش خواهد یافت.


http://elat.ir/?p=322981

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *