تقدیر از بانک صادرات برای رفع مشکل موسسه میزان و پدیده شاندیز

[ad_1]

سایت سیبنااعضای ستاد تدبیر ساماندهی مؤسسات و تشکل‌های مالی و پولی استان خراسان رضوی از نقش ارزشمند بانک  صادرات ایران در ساماندهی موسسه منحله میزان و بستر سازی برای تکمیل پروژه پدیده شاندیز تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، جلسه ای با حضور دین پرست معاون وزیر کشور، رشیدیان استاندار خراسان رضوی، زراعتی مدیرعامل این بانک، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مدیران عالی برخی از بانک‌ها با هدف رسیدگی به امور مربوط به مسائل پدیده شاندیز برگزار و اعضای سندیکای بانکی شامل بانک‌های؛ صادرات ایران، ملی، ملت، سپه، تجارت و شهر با محوریت بانک صادرات ایران، مقرر کردند اعتبار مورد نیاز برای تکمیل عملیات ساخت شهر پدیده شاندیز از سوی سندیکای یادشده تامین شود.

معاون وزیر کشور با اشاره به اقدامات ارزشمند بانک صادرات ایران در زمینه سامان دهی مؤسسه منحله میزان از مدیرعامل بانک صادرات ایران برای حل مشکل پدیده شاندیز و ایجاد زمینه از سرگیری فعالیت پروژه شرکت مذکور در قالب تأمین مالی مستقیم و مدیریت سندیکای بانکی تشکر کرد.

در بخش دیگری از جلسه استاندار خراسان رضوی ضمن برجسته خواندن نقش بانک صادرات ایران در سامان‌دهی مؤسسه اعتباری منحله میزان و پرداخت تمامی وجوه مربوط به سپرده‌گذاران مؤسسه یاد شده از تلاش‌های مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک تشکر و اظهار داشت: اهتمام بانک صادرات ایران در این خصوص که توانست مشکل و معضل استان و کشور را حل کند شایسته تقدیر است.

وی افزود: نقش این بانک در بستر سازی برای از سرگیری عملیات اجرای پدیده شاندیز تحسین برانگیز است.

بحرینی، نماینده مردم شریف مشهد در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از خدمت بزرگ بانک صادرات ایران برای حل مشکل مربوط به مؤسسه میزان از زراعتی به دلیل تلاش، پیگیری مجدانه و سعه صدر در مدیریت موضوع، تقدیر به عمل آورد. در ادامه مقرر شد بانک‌های عضو سندیکا٢٠ درصد از سهم تخصیصی خود را نزد بانک صادرات ایران جهت ادامه پروژه پدیده شاندیز واریز کنند.

لازم به ذکر است با تدبیر مدیریت عالی بانک صادرات ایران مشکل سپرده‌گذاران مؤسسه منحله میزان به طور کامل مرتفع شد و با همت این بانک عملیات اجرایی پروژه پدیده شاندیز کلید خورد تا بالغ بر ١۶٠ هزار سهامدار شرکت مذکور با امیدواری، امور مربوط به سرمایه‌گذاری خود در پروژه یاد شده را پیگیری کنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *